Газета по-надвірнянськи
 

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець представив нового керівника обласного управління Сергія Кокоця

17 червня 2022, 12:19 | Рубрика: Акцент, Новини Версія для друку Версія для друку 163 переглядів

Згідно з наказом № 202-к Державного агентства лісових ресурсів України і за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства призначено Сергія Юрійовича Кокоця.

РДА

15 червня голова Держлісагентства Юрій Болоховець з участю голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук представив керівника колективові управління та директорам державних лісогосподарських підприємств (на світлині).

«У час війни пріоритетами лісової галузі є допомога Збройним Силам України й економічний розвиток нашої держави. Ресурсні регіони повинні працювати як за себе, так і за східно-південні області нашої країни. Франківщина – лісовий край, але рівень основних показників потребує росту. Сподіваюся, новий керівник справиться з поставленими завданнями і виведе лісове господарство області на належний рівень», – зазначив Юрій Болоховець.

Голова Держлісагентства подякував попередньому керівнику Олегові Ярошику за фаховий підхід до роботи і злагоджене адміністрування у час карантину та воєнного стану.

Юрій Болоховець відзначив, що Івано-Франківська область належить до найбільш лісистих регіонів України. Середня лісистість складає 42%. Область – ресурсна. Регіон реалізує один із найбільш товарних видів деревини – ялину європейську-смереку.

Але з усім цим потенціалом деякі показники навіть нижчі за середньостатистичні по Україні. Середня зарплата по області – 15,7 тис. грн./місяць, по галузі – 17,4 тис. грн./місяць. Вартість знеособленого метра кубічного деревини – 1800 грн, по галузі – близько 2 тисячі грн. Враховуючи можливості, це зовсім невисокі дані.

За останні декілька років економічні показники регіону суттєво покращилися. Але Івано-Франківщина сьогодні має працювати не тільки за себе, а ще і за Херсонську, Донецьку, Луганську області. Нам треба збільшити власні потужності, наскільки це можливо.

Завдання, поставлене перед новим керівником, – вивести лісову галузь Івано-Франківської області на новий рівень. Працювати зараз треба не тільки за себе, а і за сусіда. У нас єдина мета – перемогти ворога. Відпочинемо після перемоги, а зараз потрібно працювати кожному на своєму фронті, наголосив голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

Довідка.

Кокоць Сергій Юрійович народився 13 червня 1971 року в с. Явора Турківського району Львівської області. Закінчив Березнівський лісовий технікум за спеціальністю «Лісове господарство». Вищу освіту здобув у Санкт-Петербурзькій лісотехнічній академії. Трудову діяльність розпочав в Ісаївському лісництві Турківського лісгоспзагу на посаді лісника. Працював у Боринському лісгоспі на посаді лісничого та головного інженера. Із 2013-го – очолював ДП «Славське лісове господарство» у Львівщині.

За матеріалами

Івано-Франківського обласного

управління лісового та мисливського господарства.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!