Газета по-надвірнянськи
 

Гуманітарна допомога для будинку дитини

3 червня 2022, 12:32 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 261 переглядів

Напередодні Дня захисту дітей голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько спільно з головою Надвірнянської районної ради Олександром Кенізом відвідали та передали обласному спеціалізованому будинку дитини дитяче харчування, солодощі, засоби гігієни, іграшки, конструктори, набори для творчості, розвиваючі ігри.

«Війна об’єднала нас та згуртувала тих, для кого любов до України – це не просто слова. Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої Держави. І як би там не було, що б ми не робили, людство завжди прагне одного – зробити світ кращим для своїх нащадків. І наші воїни, йдучи на війну, захищаючи сьогодні Україну від російської агресії, кажуть – ми захищаємо своїх дітей, щоб їм, на вільній землі, жилося краще. Дякуємо кожному, хто це розуміє і про це пам’ятає», – наголосили керівники району під час зустрічі з генеральним директором будинку дитини Галиною Кузнецовою.

Гуманітарну допомогу придбали завдяки зусиллям підприємців краю, зокрема, благодійника з Яремчанщини Андрія Мартищука. Керівництво районної військової адміністрації та районної ради висловлюють щиру подяку.

Івано-Франківський обласний спеціалізований будинок дитини у місті Надвірна є єдиним медичним закладом такого типу. Тут надають медико-соціальну допомогу для дітей-сиріт та для дітей, котрі опинились у складних життєвих умовах. Також працює паліативне відділення та реабілітація, повідомила Надвірнянська РВА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!