Газета по-надвірнянськи
 

«Карітас Надвірна» піклується про людей, в яких війна забрала домівки

17 червня 2022, 11:51 | Рубрика: Благодійність, До відома краян Версія для друку Версія для друку 924 переглядів

Коли на сході та півдні України точаться запеклі бої, де наші мужні захисники ціною власного життя звільняють українські землі від російських окупантів, наше головне завдання забезпечити тут, у Надвірнянщині, надійний тил і подбати про всіх потребуючих.

Сотні людей, які евакуювалися з міст, де точиться війна, щодня звертаються до Соціального центру благодійного фонду «Карітас Надвірна» за допомогою. Наші працівники та волонтери невтомно працюють і завдяки проєкту «Emergency Appeal» – «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022», до якого всього залучено 29 «Карітасів», допомагають їм, надають продуктові та гігієнічні набори, одяг, психологічну підтримку, організовують дозвілля для дітей, повідомили у благодійному фонді.

«Карітас Надвірна» їде у найвіддаленіші куточки нашого району, щоб допомогти всім постраждалим від війни людям. Делятин, Пнів, Гаврилівка, Білі Ослави і Чорні Ослави, Заріччя, Чорний Потік – це лише невеликий перелік сіл, в яких переселенці отримали важливі речі від БФ. Днями волонтери привезли продуктові і гігієнічні набори для таких людей у Ланчин та Добротів. Від початку війни волонтери Фонду роздали вже понад 8 тисяч таких важливих наборів для потребуючих.

Працівниці соціального центру також організовують для діток цікаві заняття, ігри, забави, конкурси. Дітлахи отримують позитивні емоції і враження. Такі заняття допомагають налагодити психоемоційний стан малечі, відволіктись їм від сумних думок, бо ті жахіття війни, які вони пережили, часто важко уявити навіть дорослим. Тому в «Карітас Надвірна» завжди піклуються про таких діток, діляться своєю ласкою і турботою, роблять усе, щоб їхнє дитинство наповнилось тільки позитивними і щасливими моментами.

Дякуємо всім, небайдужим людям, які подають руку тим, котрі її потребують.

Співчуття і милосердя – шлях до перемоги Добра!

Надаємо прихисток для вимушено переміщених осіб

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку через війну і шукаєте прихисток у громадах Надвірнянського району, то ласкаво запрошуємо до БФ «Caritas Nadvirna».

Тут облаштували місця для тимчасового проживання з усіма необхідними умовами, організовують харчування та надають гуманітарну допомогу – одягом, продуктовими наборами та засобами гігієни, а також психологічну підтримку, організовують цікаве дозвілля для дітей. У Caritas Nadvirna панує дружня і затишна атмосфера. У разі повітряної тривоги у приміщенні облаштоване укриття.

Звертайтесь до Соціального центру БО БФ «Карітас-Надвірна» за адресою: м. Надвірна, вул. Котляревського, 4а, або за тел. 093-306-18-63.

Двері «Карітас Надвірна» відчинені для кожного потребуючого!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!