Газета по-надвірнянськи
 

Обговорили проблеми розвитку лісової галузі Прикарпаття

17 червня 2022, 12:16 | Рубрика: Акцент, Новини Версія для друку Версія для друку 142 переглядів

Зміни і реформування потрібні навіть у воєнний час. Особливо це стосується важливих галузей нашої економіки, зокрема, лісового господарства. Про це 15 червня йшлося під час зустрічі голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук із головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем, котрий з робочою поїздкою завітав на Прикарпаття.

Керівниця області розповіла гостю про діяльність влади щодо підтримки бійців Збройних Сил України, котрі сьогодні боронять нашу державу від російських окупантів, а також роботу ключових галузей економіки.

«Івано-Франківщина має працювати не тільки для власного розвитку, а й підтримувати ті регіони, які через бойові дії не можуть повноцінно функціонувати, – розповіла Світлана Онищук. – Разом з тим, нашим завданням є всебічна допомога нашим захисникам. Спільно з громадами краю ми передаємо у зону проведення бойових дій деревину. Адже життя військових на фронті рятують не лише сучасні каски та бронежилети, але й добротні фортифікаційні споруди, зокрема із лісоматеріалів».

Також детально обговорили виконання областю Програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» та розглянули подальший розвиток лісової галузі на Прикарпатті.

«Хочу заспокоїти жителів області та скептиків реформування лісового господарства: громади не втратять фінансування та матимуть змогу розвиватися, – наголосив Юрій Болоховець. – Першочергове завдання лісівників – допомога ЗСУ. Однак не забуватимемо і про людей, котрі проживають у громадах. Вони також матимуть можливість користуватися лісовими угіддями».

Відкритий ринок деревини – це те, що вимагає сьогодні суспільство. Світлана Онищук запевнила, що докладе всіх зусиль, щоб реформу лісового господарства успішно реалізували на території нашої області, інформує Івано-Франківська ОВА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!