Газета по-надвірнянськи
 

Підприємці Надвірнянщини купили і відправили на фронт 6 автомобілів

3 червня 2022, 12:46 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 350 переглядів

5 позашляховиків та 1 мікроавтобус марки Volkswagen передали для воїнів Збройних Сил України на передову з Надвірної. Транспорт освятили та наповнили продуктами харчування, засобами гігієни та всім необхідним, чого потребують на сьогодні бійці.

Автомобілі придбали за кошти підприємців краю. Зокрема, одну автівку придбали працівники Надвірнянського райспоживтовариства під орудою Оксани Савуляк, яка розповіла, що війна внесла значні зміни у життя бізнесу. Але підприємці єднаються у спільній меті: підтримують українських військових і вірять в їхню перемогу. – З перших днів військової російської агресії кооперація Надвірнянщини активно бере участь у волонтерській роботі, підприємці нашого району надають допомогу хто чим може, виконують роботу в тилу, а це – і збір коштів, і гуманітарна допомога. Також забезпечують повноцінне формування бюджету, усі податки сплачують вчасно. Завдяки цьому наш район може розвиватися і є підтримка українським воїнам на фронті, – мовила Оксана Савуляк.

6-авто

Голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько та міський голова Зіновій Андрійович подякували підприємцям за вагомий вклад у підтримку нашої армії. У Надвірній автомобілі, які надійшли з різних країн, ретельно підготували, відремонтували, пофарбували й укомплектували гуманітарною допомогою, необхідним спорядженням та паливом.

«Ці автомобілі ефективні, мобільні та швидкісні. І це лише невелика частина того, чим ми можемо допомогти ЗСУ. Ми всією громадою продовжимо підтримувати українських захисників. Машини передали територіальній обороні з Надвірнянщини. Надіємось, що автівки служитимуть довго, вірно, надійно і на них наші хлопці живі та здорові повернуться з перемогою до нас», – зазначив голова РВА Володимир Пасько.

– Надвірнянська територіальна громада встановила своєрідний рекорд із кількості відправлення автівок на передову. Це – понад чотири десятка машин. І це абсолютний рекорд, – вважає Зіновій Андрійович. – Надвірнянська міська територіальна громада – найактивніша не тільки у межах області, а й України. Результат такої роботи – у згуртованості й об`єднанні нашої громади. Це різні верстви населення – і малий, і середній бізнес, державні службовці, волонтери, це ті, для котрих Надвірна є малою батьківщиною, тобто ті люди, які раніше виїхали, приміром, до Києва, Львова чи інших обласних центрів, повернулися і допомагають нашій армії, нашим ЗСУ. Бійці потребують не тільки автомобілів, а й генераторів, пил, змінної військової форми, господарського приладдя для побудови бліндажів і окопів та інших речей першої необхідності.

Укотре дякую всім надвірнянцям із різних куточків світу, бо навіть українська діаспора представлена надвірнянцями і чисельно допомагає. Є також окремі адресні допомоги, адресні фінансові внески для закупівлі автомобілів, військових обладунків, інших військових речей, яких нема змоги придбати в Україні, бо дефіцитні. Вдячний європейцям, містам-побратимам. З перших днів війни від них прибуло десятки вантажних автомобілів із гуманітарним вантажем. Такої любові, гурту і поваги навколо України у світі та Європі не було за всі роки незалежності, – акцентував керівник громади. І ще додав, що за тиждень підприємці малого та середнього бізнесу зібрали 55 тисяч доларів, за що висловив їм окрему подяку. Оскільки машини постійно в зоні ризику, то запит на них у військових актуальний завжди. Міський голова запевнив, що громада і надалі працюватиме на успіх українських захисників та перемогу нашої держави, допомагаючи всім необхідним.

Автівки вже слугують нашим бійцям на фронті.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!