Газета по-надвірнянськи
 

Почесний знак «Заслужений перед містом і ґміною Пруднік» отримав житель Пасічної Роман Садрук

17 червня 2022, 12:12 | Рубрика: Акцент, Новини Версія для друку Версія для друку 137 переглядів

Під час відкриття Виставки народних майстрів та художніх промислів польсько-чеського прикордоння у польському місті Пруднік житель села Пасічна, директор Пасічнянського ліцею Роман Олексійович Садрук офіційно нагороджений почесним знаком «Zasluzony dla miasta i gminy Prudnik (Заслужений перед містом і ґміною (громадою) міста Пруднік)».

«Пане Романе, я знаю, що ти нас слухаєш. Щиро вітаємо, бажаємо міцного здоров’я, щоб ми якомога швидше побачили вас вживу, чи то в Надвірній, чи в Пруднику. Щиро запрошуємо до нас!» – сказав, звертаючись до нагородженого Романа Садрука, який спостерігав за подією у прямому ефірі – онлайн, бо не зміг приїхати до м. Пруднік через хворобу, бургомістер Прудніка Гжегож Завісляк, вручаючи від імені нагородженого нагрудний знак та просторовий герб Прудніка в рамці Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу, який у складі української делегації був присутній на церемонії нагородження, а згодом вручив цю нагороду Романові Олексійовичу.

«Роман Садрук, який є одним із лідерів співпраці міст-партнерів Польщі та України – Пруднік та Надвірна, неодноразово побував у цьому польському місті як опікун української молоді, як член делегації місцевого самоврядування, і як музикант, котрий співає українською та польською мовами та гуцульською говіркою.

Також з ініціативи Романа Садрука щороку 11 листопада українська молодь покладає квіти та вінки до Могили легіонерів «Залізної бригади» у с. Пасічна», повідомило польське інтернет-видання «TERAZ PRUDNIK».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!