Газета по-надвірнянськи
 

Працівники і студенти Надвірнянського коледжу купили «позашляховик» на фронт

17 червня 2022, 12:45 | Рубрика: В обороні держави, Новини Версія для друку Версія для друку 205 переглядів

110-й день, як одвічний ворог напав на нашу землю й українці ведуть свою боротьбу за незалежність і свободу. Кожен зараз працює на нашу перемогу в міру своїх сил та можливостей, немає байдужих чи непричетних. Волонтерська робота в тилу – це велика і необхідна підтримка воїнів, які тримають наші кордони в «гарячих» точках.

Працівники ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» за свій одноденний заробіток придбали автомобіль для підрозділу нашого випускника Андрія Фіняка. Через курсову різницю виник борг (14000 грн.) та необхідно було провести технічне обслуговування і ремонт (8270 грн.), укомплектувати (10313,38 грн.) та заправити автомобіль (12300 грн.).

Щиро дякуємо студентам та їхнім батькам, випускникам, громаді, батьківському комітету 1-Б курсу Надвірнянського ліцею «Престиж», в якому навчається син військовослужбовця, за довіру та фінансову допомогу. Разом з вами ми освятили, завантажили необхідним, заправили і передали автомобіль для виконання бойових завдань на сході України. Також бійців зігріватимуть окопні свічки, які виготовляють працівниці бібліотеки коледжу НТУ.

Спільними зусиллями до найшвидшої перемоги. Працівники та студенти коледжу продовжують свою волонтерську діяльність. Тримаймо стрій!, розповіла голова профспілкової організації студентів коледжу і викладачка Тетяна Богославець.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!