Газета по-надвірнянськи
 

Ще один автомобіль – для захисників

3 червня 2022, 12:35 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 323 переглядів

Керівник Пасічнянської громади Андрій Гунда повідомив: днями черговий автомобіль від їхньої громади відправили воїнам на передові «гарячі» позиції.

Звісно, справа ця – закупівля і перевезення автівок із-за кордону в Україну, а згодом і нашим військовим на фронт – зовсім непроста, вона вимагає чимало часу, фінансових ресурсів, людської витривалості, майстерних рук, щирих і добрих чоловіків. Але все це майже дрібниці у порівнянні із тим, як наші мужні захисники і захисниці під свист куль та ракет й іншої смертельної зброї обороняють наші українські землі й наближають перемогу України, дбають про наш спокій і затишок тут, у тилу, на Прикарпатті.

«Це командна робота, в якій задіяно багато людей, адже одні витрачають добу, щоб поїхати за кордон, купити там автомобіль, опісля два-три дні стоять на кордоні, потім в Україні цей автомобіль передають уже іншим, котрі його діагностують, замінюють мастило, фільтри та, звичайно, надають маскуючого забарвлення. Часто робимо тени, що займає багато часу, адже потрібно все виміряти до сантиметрів!

І настає час відправки автомобілів! Водії завжди знаходяться, але ми намагаємося відправити двох водіїв, щоб дорога у тисячу кілометрів пройшла безпечною та щоб водії не втомлювалися, адже за поїздкою знову нова поїздка!

Все це робиться з любов’ю і в кожний автомобіль вкладається частинка бандерівської душі, а тому автомобілі справні і не ламаються! Це все командна робота, адже, щоб доставити один автомобіль, задіяно більше десятка людей!

Чим сильніший тил, тим сильніша армія! Дякую усім!».

За матеріалами

Пасічнянської сільської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!