Газета по-надвірнянськи
 

Соляний бум у Молодкові…

3 червня 2022, 12:39 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 515 переглядів

Такої кількості відвідувачів соляного джерела, як за останній тиждень у Молодкові, не пам`ятають. Хоча зазвичай сюди приходять, щоб набрати соровиці як місцеві жителі, так і гості.

Та коли з прилавків магазинів почала зникати сіль, саме тоді і збільшився попит на Молодківську СОРОВИЦЮ і вона набула ще більшої популярності.

Безимени-1

Із діда-прадіда у Молодкові виварювали сіль із соляної ропи. За словами старожилів, у роки голоду її навіть вимінювали за хліб. Взялися до давнього ремесла і працівники місцевого будинку культури з ініціативи художнього керівника Уляни Пилип`юк. Наваривши солі та розробивши її етикетку, ми навіть взяли участь у благодійному ярмарку для ЗСУ, який організував НСОУ «Пласт» у Надвірній 17 квітня. А гурманці нас навчила виготовляти місцева жителька Марія Іванків. Гурманцями у Молодкові називають топки вивареної солі. Саме вони зображені на головних атрибутах села.

Дізналися про соляне джерело з соціальних мереж і кореспонденти ТСН Алла Пасс та Роман Дутчак і також завітали до Молодкова, щоб на власні очі переконатися, що у час дефіциту солона ропа у вільному доступі та ще й безкоштовно, інформує Молодківський старостинський округ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!