Газета по-надвірнянськи
 

Вічна пам’ять Богданові Адамовичу БЕРЕЗИЦЬКОМУ

17 червня 2022, 11:46 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 138 переглядів

Відійшла у Вічність велика людина, яка творила історію, та доклала багато зусиль для розбудови і зміцнення державотворення у Надвірнянщині, будучи головою Надвірнянської міської ради 1-го демократичного скликання (на громадських засадах), головою Надвірнянської райдержадміністрації і районної ради, депутатом міської, районної й обласної рад, помічником-консультантом народного депутата України, у 2015-му обраний головою Надвірнянського районного об’єднання «Просвіта» імені Тараса Шевченка – БОГДАН АДАМОВИЧ БЕРЕЗИЦЬКИЙ.

Berezitsky

Він завжди говорив: «Любити державу – не лозунг, а спосіб життя».

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутати і члени виконавчого комітету та працівники апарату міської ради висловлюють щирі співчуття родині, дітям з приводу тяжкої втрати близької та дорогої нам усім людини. Важко віднайти слова, які би змогли зменшити душевну біль від втрати рідної Вам людини.

Нехай пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях тих, котрі знав та любив його. Вічна пам’ять!

***

Відійшов у Вічність Богдан Адамович БЕРЕЗИЦЬКИЙ

Із глибоким сумом сповіщаємо про відхід у Вічність голови Надвірнянської районної ради другого демократичного скликання, справжнього патріота України і просто хорошої, чуйної людини БЕРЕЗИЦЬКОГО БОГДАНА АДАМОВИЧА.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким з приводу цієї тяжкої втрати. Поділяємо Ваше горе.

Нехай рідна старунська земля буде йому пухом! Вічна і світла пам’ять!

У скорботі

Надвірнянська районна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!