Газета по-надвірнянськи
 

Визначають ступінь безбар’єрності у Надвірнянській громаді

17 червня 2022, 12:49 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 213 переглядів

Управління архітектури та містобудування Надвірнянської міської ради проводить моніторинг й оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю Надвірнянської територіальної громади.

Попередньо управління й управителі об’єктів обстежили і визначили ступінь безбар’єрності 60 об’єктів фізичного оточення. Із них безбар’єрними є 2 %, частково безбар’єрними – 38 %, бар’єрні – 60%.

Управителі об’єктів обстежують 28 аптечних закладів для оцінки їх ступеня безбар’єрності. Ця робота триватиме до 1 вересня 2022 р.

Результати моніторингу ступеня безбар’єрності згаданих об’єктів опублікують 15 вересня 2022 р. на сайті Надвірнянської міської ради за посиланням: https://nadrada.gov.ua/ у розділі «Архітектура. Безбар’єрність».

Результатом проведення моніторингу стане визначення рейтингу Івано-Франківської облдержадміністрації за ступенем забезпечення безбар’єрності об’єктів, що веде Міністерство регіонального розвитку і буде сформовано пропозиції міській раді та управителям щодо забезпечення безбар’єрності та доступності послуг для осіб з інвалідністю і маломобільних груп населення.

Планують обстежити ще 34 приватні медичні заклади (стоматкабінети, медичні лабораторії, приватні поліклініки) та відомчі об’єкти цивільного захисту населення. Проводять роз’яснювальну роботу серед управителів об’єктів, надають методичну допомогу для підвищення рівня доступності об’єктів фізичного оточення, повідомила Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!