Газета по-надвірнянськи
 

15-а сесія обласної ради

15 липня 2022, 11:15 | Рубрика: В обласній раді Версія для друку Версія для друку 1,709 переглядів

6 липня на засіданні п’ятнадцятої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання за рекомендацією президії і депутатів обласної ради до порядку денного сесійного засідання включили 34 питання.

Депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за перший квартал 2022 року. Як розповіли у департаменті фінансів ОДА, за станом на перше липня є перевиконання обласного бюджету на 70 мільйонів гривень або на 110,5% до уточненого плану.

Рішеннями обласної ради затвердили зміни до обласного бюджету на 2022 рік та зміни до восьми регіональних цільових програм. Зокрема, вчергове вдосконалена обласна комплексна програма підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували і перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів із національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки у частині забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час участі у бойових діях.

З метою вшанування жертовності та зусиль, проявлених у волонтерській діяльності, організації і наданні матеріальної, фінансової та іншої допомоги Збройним Силам України, іншим військовим формуванням України для відсічі збройної агресії російської федерації, спрямованої проти суверенітету і територіальної цілісності України обласна рада заснувала обласну відзнаку – медаль «Доблесть Прикарпаття». Водночас депутатський корпус схвалив рішення щодо отримання гуманітарної допомоги від Опольського воєводства (Республіка Польща), уряд якого виділив на ці потреби 1 мільйон злотих.

На період воєнного стану та до 12 місяців після його завершення призначені генеральні директори двох медичних закладів – обласної клінічної лікарні та обласного клінічного кадіологічного центру. Трудові відносини строком на 5 років продовжено з директором комунального підприємства «Обласний аптечний склад».

Депутатський корпус також схвалив низку рішень, які врегульовують майнові питання у сфері освіти та охорони здоров’я, повідомила пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!