Газета по-надвірнянськи
 

28 липня – День Української Державності

29 липня 2022, 16:39 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 245 переглядів

Українці у четвер 28 липня вперше відзначили День Української Державності: попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, адже «українців не зламати».

Указ про затвердження Дня державності Президент України Володимир Зеленський підписав під час урочистостей до Дня незалежності 24 серпня 2021 року. Зародження держави відзначатимуть щороку у День хрещення Русі-України 28 липня.

«День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу», – зазначив Зеленський.

Він наголосив, що лише ті, котрі абсолютно не знають правди історії й абсолютно не відчувають її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати Україну, а зараз вже навіть самі росіяни визнають, що Україна переможе.

«Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Не цього разу», – додав Президент.

Зеленський також анонсував, що цього тижня будуть важливі візити партнерів України, важливі переговори і подальше просування українських позицій: на фронті, в дипломатії і в економіці.

Цьогоріч Україна вперше у День Хрещення України-Руси відзначає це свято, як утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, яке сягає своїми коріннями часів заснування Києва та розквіту держави за часів князя Київського Володимира Великого. Україна та українці законодавчо утверджують свою спадкоємність, свою понад тисячолітню історію, що стане також дієвим чинником опору російським загарбникам, які уявляють Україну як «фейкову державу». Ми відвойовуємо і кожен сантиметр, і кожен рік своєї історії, розчищаємо наше історичне коріння. Бо саме ми є Русь-Україна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!