Газета по-надвірнянськи
 

Чергове засідання оперативного штабу

29 липня 2022, 16:42 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 241 переглядів

Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько 22 липня провів чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території Надвірнянського району.

Основні питання, які обговорювали – підготовка закладів освіти до навчального року та хід оздоровчої кампанії літніх таборів Яремчанської громади.

Навчальний рік має розпочатися із 1 вересня в очному режимі там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені у готовність до використання за призначенням.

Як зазначив Володимир Пасько, безпека дітей – найголовніше завдання при підготовці закладів освіти до навчального року. Усі рекомендації вже розроблені. У сховищах мають бути тепло, світло, вентиляція, вода й усе необхідне для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги.

Обговорили також питання дотримання громадського порядку та законності. Керівники силових структур доповіли, що ситуація контрольована та стабільна. За результатом наради дані відповідні розпорядження, повідомила Надвірнянська РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!