Газета по-надвірнянськи
 

Чергове засідання оперативного штабу

1 липня 2022, 13:27 | Рубрика: Новини, У часі війни Версія для друку Версія для друку 2,532 переглядів

Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько 27 червня провів чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території Надвірнянського району.

З метою організації якісного, безпечного оздоровлення та відпочинку дітей Надвірнянщини на порядок денний винесено питання організації літнього оздоровлення і відпочинку дітей району. Обговорювали актуальні питання забезпечення якісного та безпечного оздоровлення дітей, покращення якості надання оздоровчих послуг, дотримання державних стандартів та вимог законодавства до порядку надання послуг у сфері дитячого оздоровлення і відпочинку в умовах воєнного стану. Цього року на території Надвірнянського району в окремих територіальних громадах відкриють літні оздоровчі табори з денним перебуванням.

Усі учасники одностайно визнали, що найпершою умовою проведення цьогорічної оздоровчої кампанії має бути безпека дітей під час можливих повітряних тривог, адже сьогодні уся територія України є під загрозою.

Голови територіальних громад доповіли про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Не порушувати комендантську годину та дотримуватись усіх норм правового режиму воєнного стану – з таким закликом до громади Надвірнянського району звернувся військовий комендант Євгеній Боднарчук.

У підсумку надали ряд доручень для налагодження подальшої роботи.

Ми разом Переможемо! Слава Україні! Смерть ворогам!

За інформацією Надвірнянської РВА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!