Газета по-надвірнянськи
 

Для бійців ЗСУ з Надвірнянщини передали чергову партію позашляховиків

15 липня 2022, 12:06 | Рубрика: В обороні держави, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,200 переглядів

293098031_461999065752628_2

Надвірнянці продовжують консолідувати та постачати автомобілі для військових. Чергову партію автомобілів, укомплектованих провізією та усім необхідним, відправили до бійців на передову. Автомашини закупили завдяки підприємцям краю. Їх вклад у підтримку нашої армії є неоціненним. Люди одразу відгукнулися на запит керівництва міста та району.

«Разом із колегами – заступниками міського голови, друзями і родичами захисників уже вкотре відвідав Надвірнянців, які на передовій та на бойовому фронті захищають нас. Від початку війни Надвірнянська громада передала понад 100 автомобілів для ЗСУ. Ми є найактивнішою громадою, яка допомагає нашим захисникам у цей військовий час. Дякую підприємцям, волонтерам, громаді, родичам наших бійців та просто небайдужим жителям, котрі сьогодні пліч-о-пліч із захисниками та захисницями України, за такі необхідні автомобілі, які вже передані особисто мною та моїми колегами на передову. Також інформую та звітую, що всі адресні передачі, які родичі передавали військовим, передали вчасно», – розповів міський голова Зіновій Андрійович.

«Автомобілі поїхали на фронт завдяки нашій співпраці з підприємцями краю, українською діаспорою та небайдужими надвірнянцями. Будемо волонтерити, доки на українській землі не залишиться жодного російського окупанта. Дякую всім, котрі віддано працюють для нашої Перемоги. В єдності – наша сила», – зазначив голова районної військової адміністрації Володимир Пасько.

У дорогу волонтерів благословили, а також здійснили обряд освячення вантажу всечесні отці, декан Надвірнянський ПЦУ митрофорний протоієрей Олег Траско та протопресвітер Надвірнянський УГКЦ Андрій Бакота.

Традиційно звершили молитву за перемогу України у ненависній війні.

Наразі автівки вже на фронті виконують свої бойові завдання, інформує Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!