Газета по-надвірнянськи
 

Ігор Осташук – новий керівник ДП «Надвірнянський лісгосп»

15 липня 2022, 12:08 | Рубрика: Акцент, Новини Версія для друку Версія для друку 632 переглядів

На посаду тимчасово виконуючого обов’язків директора державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство» Ігоря Ярославовича ОСТАШУКА на виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України №238-к від 6 липня 2022 р. офіційно представив перед колективом 8 липня Сергій Кокоць, начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

291958828_5081943921902059_

Сергій Кокоць зазначив, що у час війни ресурсні регіони повинні працювати як за себе, так і за східно-південні області нашої країни, де тривають бойові дії. Посадовець сподівається, що новий керівник справиться з поставленими завданнями і виведе підприємство на високий рівень.

Натомість для Ігоря Осташука як колектив, так і Надвірнянське лісове підприємство не є чимось новим. Професійну кар’єру лісівника молодий керівник починав саме тут. Він пройшов трудовий шлях від майстра лісу до головного лісничого.

Сьогодні лісова галузь виконує надзвичайно важливе завдання – зміцнює економіку держави. Лісівники повинні ще більше зосередитись на виконанні своїх професійних обов’язків, наголосив Сергій Кокоць. Адже в Україні п’ятий місяць триває повномаштабна війна з російським окупантом. Не менш важливою є допомога українським військовим. П`ять тисяч лісівників сьогодні захищають на фронті Батьківщину, з них 183 особи з підприємств Івано-Франківського обласного управління у лавах ЗСУ, ті, котрі в тилу, займаються волонтерством і підтримують бійців, зокрема, передали для їх фронтових потреб 44 автомобілі.

Керівник обласного управління прокоментував ситуацію щодо укрупнення лісгоспів у рамках реформування галузі. Наразі, це питання залишається відкритим, проте об’єднання підприємств має відбутися свідомо і безболісно, у результаті якого залишиться, як і досі, наповнення місцевих бюджетів за місцем знаходження лісгоспів та не буде допущено скорочення кількості працівників у період воєнного часу.

Довідково: Осташук Ігор Ярославович народився 20 серпня 1984 року в с. Зелена Надвірнянського району. Закінчив Сторожинецький лісовий технікум. Здобув дві вищі освіти: у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича (спеціальність «еколог навколишнього середовища та заповідної справи») і Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника (спеціальність «лісове господарство» за освітнім ступенем «магістр»). Працював лісничим Зеленського лісництва ДП «Надвірнянський лісгосп» і головним лісничим ДП «Надвірнянський лісгосп» та ДП «Гринявський лісгосп» (Верховинський район). Трудовий стаж Ігоря Осташука у лісовому господарстві – 19 років, інформує ДП «Надвірнянський лісгосп».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!