Газета по-надвірнянськи
 

Молитовник захисника України

1 липня 2022, 13:00 | Рубрика: Духовність, У часі війни Версія для друку Версія для друку 2,017 переглядів

Кишенькове 20-сторінкове видання Молитовника захисника України на фронті і в тилу «Мати Божа, змилуйся над Україною!» тисячним накладом вийшло у ТОВ «Надвірнянська друкарня» і послужить духовно-національному піднесенню та підтримці наших новітніх воїнів-захисників.

У Молитовнику зібрані молитви: щоденні, до Святого Духа, Господня, до Пресвятої Богородиці, до Ангела-Охоронителя, за Батьківщину, до святого, ім`я якого носиш, за живих родичів і близьких, за народ, у дні нашестя ворогів, а також молитва за Україну і Псалом 90.

Обрамлюють видання вірші-молитви відомої народної вчительки- поетеси Марійки Підгірянки (1881-1963 рр., яка народилася у Білих Ославах) «Отче наш» і «Під твою милість», датовані 1922 роком, і «Молитва» («Благаю Тебе, Боже мій»)(1908р.).

Видання призначене для безкоштовного розповсюдження учасникам бойових дій в Україні, яка тепер палає у вогні. Видано з благословення митрофорного протоієрея отця Василя Ужитчака, настоятеля храмів Успіння Пресвятої Богородиці та Святого Великомученика Дмитрія ПЦУ с. Білі Ослави.

Книжечка вийшла у світ за фінансової підтримки земляків, які працюють у Бельгії.

Автором ідеї та упорядником є Василь Левицький, завідувач Білоославського Музею Марійки Підгірянки, член НСЖУ.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!