Газета по-надвірнянськи
 

На зустрічі підприємців та місцевої влади обговорювали подальші дії в умовах воєнного стану

1 липня 2022, 13:25 | Рубрика: Новини, У райдержадміністрації Версія для друку Версія для друку 1,881 переглядів

У Надвірнянській РВА відбулось засідання координаційної Ради підприємців з керівництвом районної військової адміністрації та Надвірнянської ТГ. Обговорювали питання гуманітарної допомоги для військових, а також окреслили подальші дії в умовах воєнного стану.

Захід розпочав голова РВА Володимир Пасько, який висловив щирі слова подяки всім присутнім у залі. Оскільки з перших днів війни підприємці району об’єднались і спільними зусиллями підтримали Збройні Сили України.

У зв’язку із постійними бойовими діями на території України постала гостра потреба у безперервному забезпеченні військових транспортними засобами та всім необхідним на передову.

За рахунок коштів фонду підприємців району за період з 5 травня по 24 червня українських бійців підтримали на суму – 1076150 грн, 22400 доларів США та 1700 євро.

Від сьогодні перемовини щодо підтримки Збройних Сил України керівництво військової адміністрації проводитиме з великим бізнесом. Про це заявив голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько.

Волонтерська допомога підприємців для ЗСУ триватиме і надалі! Це дозволить забезпечити армію та людей усім необхідним для перемоги й збереження людських життів.

За інформацією Надвірнянської РВА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!