Газета по-надвірнянськи
 

Обговорили про розвиток підприємств на території області

15 липня 2022, 11:53 | Рубрика: Акцент, Новини Версія для друку Версія для друку 445 переглядів

5 липня на пресконференції «Можливості для стратегічної релокації бізнесу з місць ведення бойових дій на Прикарпаття. Потенціал місцевого самоврядування» за участі представників релокованого бізнесу, Івано-Франківського міського голови, голови Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Руслана Марцінківа, Богородчанського селищного голови Ростислава Заремби та в. о. директора регіонального відділення «Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України» Юрія Стефанчука обговорили про розвиток підприємств на території громади та області.

Надвірнянська міська рада від початку війни долучилася до допомоги промисловості передислоковуватися у безпечні місця для відновлення виробництва. Ми створили інвестиційний сайт громади й заре­єструвалися на всеукраїнській платформі «Дія».

На прескоференції розповіли про практики релокації бізнесу, а тим часом генеральний директор підписував у Києві контракт про подальші кроки співпраці та забезпечення ЗСУ.

На підприємстві, яке переїхало до Надвірнянської міської громади, продукцію шиють у піксельному принті Збройних сил України: плитоноски, вологозахисні костюми, рюкзаки та літню форму, розповів Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Усе для забезпечення ЗСУ та перемоги над орками!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!