Газета по-надвірнянськи
 

Провели в останню дорогу Героя Олександра ПРОСТАКА із Ворохти

29 липня 2022, 16:16 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 149 переглядів

Прегірка звістка прийшла у Ворохтянську громаду – 18 липня зупинилося життя воїна-захисника ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА ПРОСТАКА із Ворохти.

Воїн їхав на ротацію, його чекали у рідній Ворохті. Проте дорогою додому, на Львівщині, воїн помер через проблеми із серцем. Йому було 45 років. Учасник АТО/ООС. До лав Збройних сил України вступив у березні. Воював на сході України.

18 липня жителі громади «живим коридором» з українською символікою та лампадками зустріли і віддали шану українському Герою. Зранку перестало битися серце нашого Героя, військовослужбовця з Ворохти ОЛЕКСАНДРА ПРОСТАКА. Громада втратила люблячого чоловіка і батька, доброго сім’янина, відважного захисника, чудового вчителя, життєрадісного, чуйного та вірного товариша. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про нашого захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом! Низько схиляємо голови у скорботі. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Царство Небесне! Вічна пам’ять, скорботно повідомила Ворохтянська селищна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!