Газета по-надвірнянськи
 

Реанімаційний кейс для медиків та інші речі захисника – від зарічанці

29 липня 2022, 16:25 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 324 переглядів

Надійшла гуманітарна допомога з Мюнхена від зарічанця Василя, який працює у волонтерському центрі з початку війни в Україні.

Він надіслав реанімаційний кейс для парамедиків, в якому є необхідні ліки, хірургічні інструменти, апарати для проведення операцій та надання лікарської допомоги для військової частини, в якій служать наші зарічанці, делятинці, а також для наших хлопців – натівські аптечки, ліки, 4 павербанки, батарейки, повідомила староста села Заріччя Делятинської ТГ Любов Яворська.

Нещодавно відправили також гуманітарний вантаж нашим хлопцям-захисникам на фронті. Зокрема, передали 6 тис. гривень для придбання для них пального, 18 пар берців, намет, сало, цигарки, 8 ящиків хліба «Чіабата», чай, каву, сухофрукти, печиво, футболки, труси, шкарпетки, спрей від комарів, сушкар для ніг, тушонку, мазі від болю та загоювання ран.

Любов Яворська та Зарічанський старостинський округ Делятинської ТГ щиро вдячні усім, котрі беруть участь у добрих справах, тим, котрі рятують свою країну, як можуть, дають надію нашим воїнам, упевненість у кожному кроці до Перемоги та миру.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!