Газета по-надвірнянськи
 

Розвиток новітніх технологій у Татарові

29 липня 2022, 16:13 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 153 переглядів

У Татарові Ворохтянської ТГ офіційно відкрили технологічне підприємство «Роботікс Інженерія», яке виготовляє автоматизовані зварювальні роботи. Такі машини сприяють продуктивнішій праці зі зварювання та обробки металу.

Компанія «Роботікс» є системним партнером Panasonic Robot & Welding Europe в Україні. Серед її основних можливостей: роботизація/автоматизація конкретних виробничих процесів; виконання зварювальних тестів; виготовлення, поставка, установка, налаштування і запуск роботизованого комплексу тощо.

На урочистому відкритті підприємства Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк високо оцінив рівень автоматизації виробництва та відзначив, що селищна влада завжди сприятиме і допомагатиме підприємцям, які розвиватимуть бізнес на теренах нашої громади, адже це сприятиме створенню нових робочих місць і надходженням до селищного бюджету Ворохтянської громади.

До привітальних слів також долучилися голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько, народний депутат України Василь Вірастюк, керуючий справами виконкому селищної ради Юрій Галик, депутат селищної ради Галина Косило, парох церкви св. Великомученика Димитрія с. Татарів о. Петро Попович, місцева підприємниця Наталія Кульчицька, котра надає неодноразову гуманітарну допомогу воїнам-захисникам, та чимало жителів і гостей нашої громади.

Бажаємо підприємству багато замовлень, розвитку та процвітання.

«Єдність, підтримка, сприяння для релокації бізнесу в умовах воєнного стану – одне з наших найважливіших завдань на сьогодні. Так, вдалим прикладом у Надвірнянському районі стало відкриття заводу в Татарові однієї з відомих українських компаній, що базувалась в Ірпіні – «РОБОТІКС». Це черговий перспективний крок у сфері бізнесу та економіки Надвірнянського району, відзначив голова Надвірнянської РВА Володимир Пасько і передав щирі вітання для колективу Компанії, голові Ворохтянської ТГ Олегові Дзем’юку та жителям громади і району.

Власник підприємства, талановитий інженер Євген Ільченко вже декілька років із сім’єю проживає у с. Татарів, але всі виробничі потужності розміщувалися в Ірпіні. З початком війни йому довелося провести релокацію підприємства до Татарова.

Інф. Ворохтянської

селищної ради ТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!