Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірнянській РВА відбулася зустріч із родинами загиблих Героїв

1 липня 2022, 13:22 | Рубрика: Суспільство, У часі війни Версія для друку Версія для друку 1,770 переглядів

Щодня у війні за Україну гинуть десятки і сотні українських військових. Але за безіменними цифрами та повідомленнями про смерть стоять конкретні люди з планами на майбутнє, зруйнованими мріями, осиротілими дітьми та вбитими горем батьками. Тому важливою є реалізація державної політики щодо соціального захисту родин загиблих захисників України.

Під керівництвом голови РВА Володимира Паська відбулася зустріч із родинами Героїв, які загинули в російсько-українській війні. Зустріч розпочалась із вшанування пам’яті загиблих Героїв хвилиною мовчання.

У нараді взяли участь заступниця голови РВА Леся Свідрак, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів України в Івано-Франківській області Володимир Веркалець, голова громадської організації «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих у зоні АТО» Степан Чомко, голови територіальних громад району, працівники управління соціального захисту населення РВА, представники Надвірнянського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відділу обслуговування громадян 10 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківської області та члени родин загиблих захисників і захисниць України.

Із родинами загиблих Героїв представники влади обговорили актуальні питання соціального захисту. Також детально проінформували про соціальні пільги, доступні членам родин загиблих Героїв відповідно до чинного законодавства України.

Зустріч пройшла у формі діалогу про подальшу співпрацю, де кожен вислухав один одного та отримав відповіді на поставлені запитання.

Володимир Пасько зазначив, що Надвірнянщина шанує пам’ять про наших Героїв, котрі віддали своє життя, захищаючи Україну, і зазначив, що керівництво райдержадміністрації, районної ради і територіальних громад всіляко підтримуватимуть членів сімей загиблих, поінформувала Надвірнянська РВА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!