Газета по-надвірнянськи
 

Відзначено сумлінну роботу колективів новозбудованих лікарських амбулаторій у Пасічнянській громаді

29 липня 2022, 16:37 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 245 переглядів

З робочим візитом у Пасічнянську громаду 20 липня завітав директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко.

Він проінспектував роботу новозбудованих амбулаторій первинної медико-санітарної допомоги у селах Пнів, Зелена та нововідкриту АЗПСМ у селищі Битків, поспілкувався з керівництвом КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги», персоналом закладів первинної медичної допомоги, оглянув приміщення амбулаторій та поцікавився, як оснащені медичні заклади необхідним обладнанням та медикаментами, вакцинами, темпами рутинної імунізації та вакцинації від СOVID-19, кількістю укладених сімейними лікарями декларацій з жителями громади та наявністю профоглядів.

Очільник департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА відзначив сумлінну роботу колективів у закладах первинної медико-санітарної допомоги громади та підкреслив, що в цих медичних закладах є всі відповідні умови, аби отримати якісну медичну допомогу первинного рівня. В амбулаторіях є кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, стерилізаційна, маніпуляційна, лабораторія та інші необхідні приміщення. Заклади оснащені відповідним обладнанням та, найголовніше, тут затишна та доброзичлива для пацієнта атмосфера.

Інф. Пасічнянської сільської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!