Газета по-надвірнянськи
 

Ворохтянська громада спрямувала майже 150 000 гривень на потреби ЗСУ

1 липня 2022, 13:17 | Рубрика: Благодійність, В обороні держави Версія для друку Версія для друку 503 переглядів

Координаційний центр допомоги військовослужбовцям та їхнім сім’ям при Ворохтянській селищній раді повідомив про використання коштів, отриманих від одноденних заробітків працівників установ та організацій Ворохтянської громади, а також зібраних під час благодійних заходів упродовж травня.

Всього зібрано 148 844 грн.

Кошти спрямували на такі потреби ЗСУ: доставка на передову трьох автомобілів Toyota Land Cruiser, Opel Vivaro, Hyundai Galloper (пальне, страхівки, оренда лавети для перевезення) – 24 705 грн.; пальне для автомобілів і для доставки вантажу – 46 050 грн.; запчастини та комплектуючі, автоінструменти, господарські товари – 23 440 грн.; засоби особистої гігієни та сигарети – 11 200 грн.; волонтерському центру «Твій дім – твоя підтримка» передали 41 524 грн.

БЕЗМЕЖНО ДЯКУЄМО всім, котрі долучилися до згаданої допомоги. Зокрема, церкві Святого Великомученика Димитрія с. Татарів, Ворохтянській селищній раді (територіальна громада Ворохти та Татарова), СКП «Ворохтянське селищне комунальне підприємство», Ворохтянським лікарській амбулаторії та ліцею, Татарівській гімназії, ЗДО «Лісова казка» смт. Ворохта і «Ліщинка» с. Татарів, Ворохтянському і Татарівському центрам культури, дозвілля, молоді та спорту, публічній бібліотеці селищної ради, фізкультурно-оздоровчому клубу «Олімп», а також небайдужим жителям та гостям громади, які робили пожертви під час благодійних заходів.

Тільки разом – ми велика сила, інформує Ворохтянська селищна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!