Газета по-надвірнянськи
 

Засідання депутатської комісії

1 липня 2022, 12:32 | Рубрика: В обласній раді, Новини Версія для друку Версія для друку 3,668 переглядів

Під головуванням Орисі Книшук та за участі заступника голови Івано-Франківської обласної ради Миколи Палійчука 29 червня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку гірських територій.

Під час обговорення питань, винесених на розгляд комісії, депутати погодили та рекомендували включити до порядку денного чергової сесії обласної ради проєкт рішення «Про виконання комплексної регіональної цільової програми розвитку водного господарства на період до 2021 року в області». Також члени комісії заслухали інформацію про організаційні заходи щодо локалізації та ліквідації борщівника Сосновського на території Прикарпаття.

Водночас розгляд напрацьованого комісією звернення щодо реорганізації державних лісогосподарських підприємств в Івано-Франківській області відтермінували у зв’язку з призначенням нового керівника обласного управління лісового та мисливського господарства і подальшими його консультаціями з головами територіальних громад щодо завершення реорганізації державних лісогосподарських підприємств, повідомила пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!