Газета по-надвірнянськи
 

Благодійний концерт «Не хлібом єдиним…»

23 серпня 2022, 13:25 | Рубрика: Благодійність, Культура Версія для друку Версія для друку 4,421 переглядів

У Надвірній відбувся черговий благодійний концерт, зібрані кошти – 9 648 грн. під час якого передадуть для потреб і допомоги військовим ЗСУ. Його організувала і виступила заслужена артистка України, доцент Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету Ольга Молодій за участі однодумців серед молодих людей, талановитих і закоханих у свою справу музикантів, за якими майбутнє українського мистецтва.

299106194_460897999235101_2

У концертній програмі взяли участь її дочка-студентка солістка Марія Молодій, а також Антон Буланенко (конт­рабас), Іванна Бойко (фортепіано), Марія Бойко (скрипка), Юрій Гресько (соліст із Ланчина) та студент Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету Ігор Тарновецький (гітара) із Коломиї.

Організатори концерту, в який вони вклали всю свою душу і старання, щиро дякують всім, котрі допомогли та долучилися до тріумфу добра сьогодні, зокрема, колективу Надвірнянського центрального міського будинку культури (директор Іван Романюк) за надану допомогу в організації заходу.

Кожна гривня важлива, бо наша перемога в єдності.

Митці продовжують збір коштів і просять краян долучатися, адже в цьому є велика потреба для важкопоранених воїнів-оборонців, наших земляків, зокрема, для 29-річного Григорія Коноваленка та 25-річного Михайла Гавриша.

Роман ГЛОДАН.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!