Газета по-надвірнянськи
 

Дорога велика Поляницька громадо! Шановні жителі сіл Поляниця, Яблуниця, Вороненко, Бистриця з присілками Згари, Климпуші, Причіл!

23 серпня 2022, 13:43 | Рубрика: Державність, Україна Версія для друку Версія для друку 400 переглядів

Дорогі освітяни, керівники закладів дошкільної освіти, керівники лісового та комунальних господарств, медичні працівники, депутати всіх рівнів, члени виконавчого комітету та підприємці, жителі нашої великої Поляницької територіальної громади!

Наша Незалежна Україна свій 31-й рік зустрічає в умовах кровопролитної війни з російським агресором. Майже дві сотні днів триває повномаштабне вторгнення загарбницьких військ у нашу Державу.

з днем

У дні нашого національного свята складаємо велику подяку мужнім захисникам-героям і всім Збройним Силам України за їх героїзм і мужність, які вони проявляють в обороні держави. Ми пишаємося жителями і вихідцями з нашої громади, котрі зі зброєю в руках відстоюють незалежність і територіальну цілісність України.

Жителі, працівники установ, організацій, підприємці та волонтери Поляницької громади постійно фінансово і матеріально допомагають бійцям на фронті. Для нас усіх зараз немає важливішого обов`язку і завдання як захист Вітчизни та щоденне сприяння Збройним Силам України.

У ці дні жиймо і працюймо з непохитною вірою у нашу якнайскорішу перемогу, з вірою, що Україна прожене ворога зі своєї землі і надалі посідатиме своє гідне місце в європейській цивілізованій сім`ї народів.

Вічна слава і пам`ять загиблим героям-захисникам. Щиро молимось за упокій їхніх душ.

Бажаємо сильного духу і мужності нашим воїнам.

Щиро вітаю Вас, шановні земляки, із 31-ою річницею Незалежності України. Миру, щастя та процвітання Вам і Вашим родинам!

З повагою

Поляницький сільський голова

Микола ПОЛЯК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!