Газета по-надвірнянськи
 

Дорогі лісівники, працівники і ветерани ДП «Надвірнянський лісгосп»!

23 серпня 2022, 14:01 | Рубрика: Державність, Україна Версія для друку Версія для друку 4,769 переглядів

31 рік тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні.

За незалежність століттями боролися і віддавали свої життя цілі покоління наших славних співвітчизників.

татарів

На жаль, 31-а річниця Незалежності України позначена кровопролитною війною з ненависним російським агресором, котрий ніяк не хоче визнати, що наша Українська Держава є самостійною, незалежною і впевнено крокує у цивілізовану, гуманну сім`ю європейських народів, для котрих демократія, верховенство права і свобода людини є основоположними відзнаками.

Відрадно, що колектив нашого державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство» своєю невтомною працею та гуманітарною допомогою долучається постійно до оборони держави. Десять наших працівників нині захищають Вітчизну на фронті. Але, на жаль, не обійшлося без втрати: загинув наш Герой Володимир Михайлюк, майстер лісу Пасічнянського лісництва, котрий мужньо боровся за цілісність і незалежність нашої держави.

Від щирої душі бажаємо Вам і Вашим родинам справжнього гуцульського здоров`я, карпатського довголіття, достатку, добра, наснаги і натхнення до праці, жити і вірити, що любов до рідного краю надихне на нові звершення задля добробуту родини і процвітання рідної України.

З повагою

Ігор ОСТАШУК,

т. в. о. директора ДП «Надвірнянський лісгосп».

Віталій НАСАДЮК,

голова профспілкового комітету.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!