Газета по-надвірнянськи
 

Дорогі земляки – жителі Делятинської територіальної громади!

23 серпня 2022, 13:53 | Рубрика: Державність, Україна Версія для друку Версія для друку 4,306 переглядів

У День Незалежності щорічно зустрічається минуле і майбутнє, яке окрилює нас і надихає. Нехай пошана і розуміння, гордість і впевненість переповнюють наші серця.

З днем Нез

Нехай цей визначний день стане для нас провісником миру, добрих починань, втілення у життя всіх мрій і сподівань. У визначений час історії необхідно оглянутися, оцінити і подякувати за мужній і громадянський подвиг воякам УПА, в`язням радянського режиму та новітньому поколінню героїв – нескореним воїнам Революції Гідності і російсько-української війни. Вклонімося пам`яті нинішніх захисників-героїв, котрі поклали на вівтар Вітчизни найдорожче – своє життя. Віддаймо шану, повагу і вдячність тим бійцям, котрі у цю годину і днину протистоять у жорстокій боротьбі російському загарбникові.

Бажаю Вам щастя, добра, миру, щедрої долі, оптимізму і наснаги в усіх добрих починаннях та справах. Нехай справжня любов до рідної землі окриляє на нові звершення в ім`я незалежної, демократичної, процвітаючої України. Нехай з нашої згуртованості і віри виростає світлий завтрашній день Вас і Ваших родин, близьких, друзів. Хай у Ваших душах засіваються спокій і злагодах у кольорах чистих і зрілих хлібів та блакиті неба.

З повагою

Іван ГНАТИШИН,

член виконкому

Делятинської селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!