- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дорогі земляки – жителі Делятинської територіальної громади!

Posted By Модератор On 23.08.2022 @ 13:53 In Державність,Україна | No Comments

У День Незалежності щорічно зустрічається минуле і майбутнє, яке окрилює нас і надихає. Нехай пошана і розуміння, гордість і впевненість переповнюють наші серця.

З днем Нез [1]

Нехай цей визначний день стане для нас провісником миру, добрих починань, втілення у життя всіх мрій і сподівань. У визначений час історії необхідно оглянутися, оцінити і подякувати за мужній і громадянський подвиг воякам УПА, в`язням радянського режиму та новітньому поколінню героїв – нескореним воїнам Революції Гідності і російсько-української війни. Вклонімося пам`яті нинішніх захисників-героїв, котрі поклали на вівтар Вітчизни найдорожче – своє життя. Віддаймо шану, повагу і вдячність тим бійцям, котрі у цю годину і днину протистоять у жорстокій боротьбі російському загарбникові.

Бажаю Вам щастя, добра, миру, щедрої долі, оптимізму і наснаги в усіх добрих починаннях та справах. Нехай справжня любов до рідної землі окриляє на нові звершення в ім`я незалежної, демократичної, процвітаючої України. Нехай з нашої згуртованості і віри виростає світлий завтрашній день Вас і Ваших родин, близьких, друзів. Хай у Ваших душах засіваються спокій і злагодах у кольорах чистих і зрілих хлібів та блакиті неба.

З повагою

Іван ГНАТИШИН,

член виконкому

Делятинської селищної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2022/08/dorohi-zemlyaky-zhyteli-delyatynskoji-terytorialnoji-hromady/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/З-днем-Нез.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.