Газета по-надвірнянськи
 

Хор «Тандем» взяв участь у VI Міжнародному фестивалі народного хорового співу

12 серпня 2022, 12:06 | Рубрика: Культура, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 3,969 переглядів

Пасічнянська територіальна громада повідомила, що аматорський хор «Тандем» під орудою Ірини Глущук Пасічнянської ТГ взяв участь у щорічному VI Міжнародному фестивалі-конкурсі народного хорового співу ім. В. Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине», який проходив під гаслом «Пісня нескорених» у місті Іллінці Вінницької області. В онлайн-форматі колектив представив дві українські повстанські пісні «Світить місяць понад темним лісом» та «Ой у лісі на полянці».

За високий професійний рівень хорового виконання музичних творів «тандемівців», а їх у колективі – понад два десятка, нагородили престижним Дипломом.

Мета фестивалю – зміцнення міжнародних зав’язків із закордонним українством, сприяння взаємодії з Асоціаціями українських організацій країн Прибалтики, Європи, Всеукраїнськими етнічними об’єднаннями в Україні, збереження та подальший розвиток традиційної народної пісенної культури, виявлення та підтримка талановитих виконавців народних пісень, а також вшанування хорового диригента, композитора, фольклориста, родоначальника народного хорового співу на Вінниччині Віталія Іовича Іжевського.

У мистецькому конкурсі взяли участь 76 співочих колективів із Вінницької, Донецької, Житомирської, Чернівецької, Черкаської, Харківської, Львівської, Хмельницької, Запорізької, Тернопільської, Рівненської, Полтавської, Івано-Франківської, Волинської, Київської областей, а також із Латвії, Румунії та Молдови.

Щира подяка усім учасникам хорового колективу та керівникові хору «Тандем» Ірині Глущук за популяризацію хорової пісні і підтримку бойового духу наших мужніх захисників!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!