Газета по-надвірнянськи
 

Працівники культури – воїнам-захисникам

12 серпня 2022, 12:42 | Рубрика: В обороні держави, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,476 переглядів

297210929_458434702814764_3

Виступає народний аматорський драматичний колектив «Веретено».

Уже протягом декількох воєнних місяців працівники культури Надвірнянської територіальної громади організовують і проводять благодійні публічні концертні програми на патріотичну тематику на майдані Шевченка у Надвірній.

– Зібрані кошти від таких концертів передають для потреб воїнів-захисників – працівників культури та для тих бійців, батьки яких працюють на культурному фронті громади, – розповідає Іван Романюк, директор Надвірнянського центрального міського будинку культури.

– Приміром, понад 60 тисяч гривень передали Світлані Коноваленко для лікування її сина-воїна Григорія. Допомогла цьому бійцеві і надвірнянка Люба Григораш, яка за свої вишиті картини передала 10 тисяч гривень. Зараз працівники культури Надвірнянської ТГ виконують замовлення на планшети та інші необхідні речі для воїнів-земляків.

297083508_456962036295364_5

Камерний ансамбль «До СВІТЛА».

Як відомо, діти – це наше світле майбутнє. І сьогодні, на жаль, ця жахлива ненависна війна принесла у нашу країну, на нашу землю багато страждань і горя. Тому ми, діти України, щиро молимось за спокій і мир на нашій землі, щоб щасливо зростали наші українські діти і не бачили жахіть війни.

Під час благодійного концерту з надзвичайно цікавою інструментальною програмою виступив камерний ансамбль «До СВІТЛА» Надвірнянської музичної школи (керівник Наталія Наняк, ведуча заходу Оксана Манівчук). Мистецький захід гармонійно доповнив інструментальний дует сестер Марії та Іванки Бойко, вихованок Надвірнянської музичної школи. Скрипалька Марія закінчила Івано-Франківський музичний коледж, а її сестра Іванна (фортепіано) – Київську музичну академію. У гурті «До СВІТЛА» їх мама Тетяна Ковальчишин – концертмейстер.

Черговий дуже цікавий дитячий концерт за участі народного аматорського драматичного колективу «Веретено» ЦМБК м. Надвірна (керівник Галина Чуревич) відбувся нещодавно на майдані Шевченка. Концертна програма мала благодійний характер на підтримку ЗСУ. У концерті прозвучали пісні та вірші, які надихають на мир, злагоду і Перемогу.

Під час виступів цих двох колективів забрали на потреби воїнів майже 12 тисяч гривень. Благодійні культмистецькі програми митці громади і надалі пропонуватимуть краянам.

Дякуємо всім людям доброї волі, які долучаються і допомагають нашій армії. Разом – ми міць і сила. Згуртованість та єдність тримають нас у ці лихолітні дні війни. Підтримуючи ЗСУ, ми наближаємо нашу Перемогу!

Роман ГЛОДАН.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!