Газета по-надвірнянськи
 

Шановні жителі Пасічної, Биткова, Пнів`я, Білозорини, Мозолівки, Зеленої, Черника і Максимця!

23 серпня 2022, 13:34 | Рубрика: Державність, Україна Версія для друку Версія для друку 403 переглядів

31-річний шлях Незалежності Української Держави – то невеликий історичний проміжок. Зате повновартісний і багатий на переломні віхові події сьогодення.

нове

На жаль, уже майже 200 днів Україна мужньо протистоїть російсько-московському загарбникові, який намагається перешкодити нам, українцям, мирно жити, працювати і разом з іншими народами Європи та світу творити і збагачувати сучасну цивілізацію.

Маймо тверду і непоступну віру, а з нею і силу у мудрість, відважність, патріотизм та єдність нашого народу, котрий мусить вийти переможцем у кровавій битві з ненависним агресором.

Жителі, організації, установи і підприємці нашої громади посильно допомагають бійцям на фронті – автомобілями, продуктами харчування, необхідними господарсько-побутовими речами і предметами. Водночас у нашій громаді знайшли мирний прихисток декілька сотень вимушених переселенців із районів та областей, де ведуться бойові дії.

Разом висловлюймо вдячність захисникам-воїнам, всіляко підтримуймо їх, на прикладі їх життя і боротьби виховуймо підростаюче покоління.

Вічная і незабутня пам`ять героям-землякам, котрі віддали своє життя за незалежність України. Їх подвиг – немеркнучий, їх слава – на віки.

Щиро вітаю Вас, дорогі земляки, із 31-ю річницею Незалежності України! Утверджуймо нашу незалежність власними, переконливими і добрими справами. Будьмо гідними слави і честі наших славних борців-героїв!

З повагою

Андрій ГУНДА,

голова Пасічнянської сільської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!