Газета по-надвірнянськи
 

У Кубаївці відкрили центр для молодіжних таборів і вишколів

12 серпня 2022, 12:29 | Рубрика: Акцент, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 1,116 переглядів

Центр патріотичного виховання та допризовної підготовки імені Мирона Забарила у селі Кубаївка Саджавського старостинського округу Коломийської ТГ став всеукраїнським молодіжним табором.

«У нашій Кубаївці закипіло життя. На тиждень Центр патріотичного виховання та допризовної підготовки імені Мирона Забарила став осередком молодіжного руху. Освітній табір тут організувала всеукраїнська громадська організація ФРІ», – повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

На таборування у Кубаївку з`їхались майже 90 молодих людей з різних країв України – Харкова, Запоріжжя, Івано-Франківська, Львова, Києва, Дніпра та люди з багатьох інших міст – всі зараз у нас, – зазначив очільник Коломиї.

Центр патріотичного виховання та допризовної підготовки, який заснували у Кубаївці ветерани АТО Коломийщини, нещодавно отримав присвяту загиблому захиснику та ініціатору створення Центру Миронові Забарилу.

«Як і мріяв наш загиблий Герой Мирон Забарило, Кубаївка перевтілюється у потужне місце для юнацько-молодіжних таборування та вишколів. Із відгуків можу сказати, що гостям центр дуже подобається. І я радий це чути. Це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку», – мовив Богдан Станіславський.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!