Газета по-надвірнянськи
 

Вельмиповажні жителі Делятина, Заріччя, Білих Ослав, Чорних Ослав і Чорного Потоку Делятинської територіальної громади!

23 серпня 2022, 13:41 | Рубрика: Державність, Україна Версія для друку Версія для друку 388 переглядів

У серцях українського народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності у символ свободи і праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – наш обов`язок. Прийміть щирі побажання з нагоди великого національного і державного свята – 31-ї річниці Незалежності України!

Z-Dnem-Nezalezhnosti

День Незалежності підкреслює важливість цінувати та захищати суверенітет і цілісність нашої Держави. Уже майже дві сотні днів триває кровопролитна війна з ненависним російсько-московським агресором. Та маємо тверду впевненість, що український народ у нерозривній єдності зі Збройними Силами України очистить рідну українську землю від рашистської навали.

Наша громада чималим постійним обсягом гуманітарної допомоги для фронту вносить свій вклад у перемогу над ворогом. Надали прихисток і турбуємось про проживання у нашій громаді декількох сотень вимушених переселенців зі Сходу. Не віддаваймо себе в обійми зневіри, розчарування та невдоволення. Наповнюймо свої серця державницьким і національним духом, уміймо у кожній днині в умовах воєнного стану розпізнати і задовільнятися прекрасним, щирим, мудрим і благородним.

Сьогодні віддаємо низький уклін і висловлюємо щиру вдячність за самопожертву і сміливість нашим героям військовим, які щодня дарують нам нові ранки і спокійні ночі, волонтерам і благодійникам, підприємцям та заробітчанам, всім жителям громади, які долучаються до великої спільної боротьби, усім тим, котрі своїм внеском та пожертвою наближають довгоочікуваний День Перемоги.

У день народження рідної Держави зичу Вам усім і Вашим родинам незламного духу наших предків, незборимої віри батьків. Нехай спільні дії і щедра праця об`єднують нас, щоб твердо і впевнено розвивалася наша громада. Зі святом!

Із найкращими побажаннями

Богдан КЛИМ`ЮК,

голова Делятинської селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!