Газета по-надвірнянськи
 

Вельмишановні жителі Ворохти і Татарова Ворохтянської територіальної громади!

23 серпня 2022, 13:30 | Рубрика: Державність, Україна Версія для друку Версія для друку 401 переглядів

Прийміть сердечні вітання з нагоди величних свят – Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора.

585ebeeb4b70ffc9b40fedc1984c525b-1024x768

24 серпня 1991-го – справдилася мрія багатьох поколінь українців, котрі боролися і клали на вівтар свободи нації найцінніше – своє життя і здоров`я. Через плин десятиліть усвідомлюємо, що нашу Незалежність, здобуту у кривавій борні, вистраждану у сибірській холодній тайзі, вимріяну у криївках та схронах, і сьогодні, на світанку ХХІ століття, виборюють наші мужні воїни у російсько-українській війні.

Ворогові-московитові не вдасться знищити нас, українців, як націю, бо ми – сильні, єдині, побожні і непоборні. Ворохтянська громада з перших днів повномаштабної війни згуртувалася і стала надійною тиловою опорою для допомоги Збройним Силам України та декільком сотням переселенців, які знайшли прихисток у наших гірських Татарові й Ворохті.

У цей значущий період історії ми повинні залишатися переконаними, що перемога буде за нами і віра в це має стати чітким супутником наших дій та рішень.

Бажаю Вам, дорога громадо, здоров`я, гуцульського довголіття, мудрості і натхнення. Хай у Ваших родинах панує добро і достаток, живеться у спокої та гараздах. Нехай кожен воїн живим та здоровим повернеться із фронту до своїх батьків, дружини та дітей.

Підносимо слова вдячності Богові за мир на наших територіях і просимо сили духовних, фізичних для тих, котрі терплять важкі випробування війною.

З пошаною

Олег ДЗЕМ`ЮК,

Ворохтянський селищний голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!