Газета по-надвірнянськи
 

16-а сесія обласної ради

23 вересня 2022, 11:59 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 4,105 переглядів

У п’ятницю, 16 вересня ц. р., відбулося засідання 16-ої сесії обласної ради восьмого демократичного скликання. До порядку денного включили 28 питань, які рекомендувала до розгляду президія та депутати обласної ради.

Першими обговорили та схвалили рішення про звернення обласної ради до центральних органів державної влади. Вони стосуються заборони Української православної церкви московського патріархату в Україні, вирішення проблем з експортом сільськогосподарської продукції через кордони України та реорганізації державних лісогосподарських підприємств.

Відповідно до плану роботи обласної ради керівник обласної прокуратури та начальник Головного управління Національної поліції в області поінформували депутатів про діяльність очолюваних відповідних структурних підрозділів у першому півріччі 2022 року. Інформацію щодо виконання планових показників із надходження податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету до бюджетів усіх рівнів області за перше півріччя 2022 року представила керівник Головного управління Державної податкової служби в області.

Керівник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації поінформував про стан надання первинної медичної допомоги жителям області та про стан надання паліативної допомоги жителям Прикарпаття.

Реагуючи на виклики сьогодення, депутати прийняли рішення про внесення змін до трьох обласних програм, зокрема: про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, комплексну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Івано-Франківської області на 2022-2025 роки та комплексну програму «Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки».

Депутати схвалили низку проектів рішень, які регулюють майнові відносини, а ще – подання до Верховної Ради України щодо перейменування двох населених пунктів області, повідомила пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!