Газета по-надвірнянськи
 

Благочинний концерт «Народ, що співає – виграє війну»

9 вересня 2022, 11:15 | Рубрика: Культура, У часі війни Версія для друку Версія для друку 4,439 переглядів

У Надвірній біля пам`ятника Тарасові Шевченку на підтримку ЗСУ і на допомогу пораненим воїнам народний колектив «Шовкова косиця» Надвірнянського центрального міського будинку культури (на світлині) виступив із новим концертом «Народ, що співає – виграє війну».

Шовкова

Керівник колективу Олена Яченко (Орел) запросила до творчої праці у колектив «Шовкова косиця» нових учасників, які розуміють значимість правдивої української творчості та хочуть стати корисними Україні на мистецькому фронті. Майстерно й емоційно виступили солісти колективу Любов Стефанська, Софія Максим’юк та Єлизавета Манів.

Оновлений репертуар колектив адресував українським військовим, добровольцям, а також родинам і всім, котрі вірять у нашу Перемогу. Окремим репертуаром співаки вшанували загиблих Героїв.

Камерний хор «Елеус» церкви Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ м. Надвірна (керівник Любов Стефанська) жителям і гостям міста вкотре продемонстрували творчі композиції з метою зібрати кошти на потреби ЗСУ та поранених бійців, котрих лікують у Надвірнянській центральній районній лікарні.

«Духовна зброя – від Бога, а ми віримо, що з Божою допомогою Україна буде благословенною на Перемогу і вільне мирне життя майбутніх поколінь! Подяка кожному захисникові України і кожній християнській родині за тверду віру!», мовив один із учасників хору.

Роман ГЛОДАН.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!