Газета по-надвірнянськи
 

Дорогі спортсмени і тренери спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»!

9 вересня 2022, 12:02 | Рубрика: Свята, Спорт Версія для друку Версія для друку 531 переглядів

Надвірнянщина завжди славилася людьми, чия фізична міць і спортивна майстерність гармонійно поєднувалися з патріотизмом та любов`ю до України. Особливо це є цінним і помітним у наші дні, коли український народ веде кровопролитну боротьбу за знищення та вигнання з рідної землі російських окупантів.

Ми пишаємося вагомими результатами на спортивній ниві вихованців нашої спортивної школи, завдяки чому вони прославили Надвірнянщину і Прикарпаття на весь світ. Маємо впевненість, що плеяда професійних спортсменів і тренерів і надалі поповнюватиметься за рахунок вихованців спортивної школи олімпійського резерву.

Від усього серця зичимо Вам перемог, виграшних поєдинків, удачі у житті і в спортивних змаганнях. Нехай Вас оминають травми, а тіло та душу сповнює невичерпна енергія і наснага. Бажаємо, щоб у Вас у такій нелегкій праці супроводжували успіх і міцне здоров`я. Нехай Ваше спортивне життя увінчують високі здобутки, а найвищим вінцем успіху стануть нові перемоги на всеукраїнських, європейських та світових першостях і в Олімпійських іграх.

З повагою

Ігор ЮРКЕВИЧ,

голова правління ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Ігор СКОРУПСЬКИЙ,

голова комітету профспілки ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!