Газета по-надвірнянськи
 

Майдан пам’яті і шани

9 вересня 2022, 12:36 | Рубрика: У часі війни Версія для друку Версія для друку 3,752 переглядів

Цьогорічні дні 23 і 24 серпня стали днями відзначення свят Державного Прапора України та 31-ї річниці Незалежності нашої Держави.

_5201662204338880987_121

У Надвірній на майдані Шевченка уже традиційно представники громадських організацій, воїнів-захисників та керівництва міської ради підняли на флагштоці державне знамено. Хвилиною мовчання пом’янули загиблих Героїв. Відбулася хода колони із розгорнутим Державним прапором від приміщення «Просвіти» до майдану Шевченка і зворотно.

IMG_5314_1

Священнослужителі освятили вуличну інсталяцію «Ціна Незалежності», виконану з ініціативи керівництва Надвірнянської міської ради і в яку увійшли портрети 13 загиблих воїнів-захисників – жителів Надвірнянської територіальної громади. До пам’ятної стели Героям Небесної Сотні, пам’ятника Кобзареві, меморіальної дошки захисникам-добровольцям поклали квіти вдячності і пам’яті.

IMG_5320_1

І хоча святкові пам’ятні заходи свідомо з огляду на дотримання умов безпеки були позбавлені масових концертно-мистецьких виступів, основний суспільний і громадянський наголоси робилися на необхідності і донесенні до свідомості краян обов’язку захисту Вітчизни, вшанування пам’яті Героїв, котрі віддали життя за Незалежність України, піклуванні про родини загиблих воїнів.

Емоційні, хвилюючі і до болю щемливі миті зустрічі рідних зі своїми батьками, синами, чоловіками, братами і шани нашим Героям-землякам, душі котрих у Вічності, частково передають пропоновані світлини.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!