Газета по-надвірнянськи
 

На війні загинув воїн ПЕТРО ЧАВА із с. Стримба

23 вересня 2022, 11:52 | Рубрика: Пам`ять і шана, Слава Героям Версія для друку Версія для друку 486 переглядів

На жаль, наша Надвірнянська громада знову має гірку втрату. Вірні сини-соколи віддають своє життя у боротьбі з ворогом, аби діти жили у насправді вільній країні…

vichna-пам

3 вересня під час бойового зіткнення із силами противника у районі села Білогірка Херсонської області загинув 21-річний Захисник, старший матрос ЧАВА ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ із с. Стримба.

«Він був дуже добрим, щирим, позитивним, веселим. Складно знайти людину, яка б його не любила чи не поважала», – розповідають друзі Петра. Проходив строкову військову службу в армії. Після нападу росії 24 лютого став на захист Батьківщини!

«Він нікому не говорив до останнього, але пішов зі словами: це мій обов’язок, це моя країна, тут живуть мої батьки та рідні для мене люди», – пригадують друзі.

Про саму війну Петро говорив мало, просив рідних нічому сліпо не вірити. Та йому було не легко.

Йдуть у засвіти найкращі життя… молодий цвіт нації. Молоденький син своїх батьків та України. В нього попереду ще стільки нездійснених планів та мрій…

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович висловив щирі співчуття рідним, близьким та друзям Героя! Нехай Господь дає рідним сили, щоб пережити цю прегірку втрату… Вічна слава Герою!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!