Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянському Управлінню надання адмінпослуг – 10 років

9 вересня 2022, 11:56 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 4,265 переглядів

6 вересня 2012 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг. На виконання цього закону почали створювати мережі ЦНАПів, зокрема, у Надвірнянському районі.

305492800_499046468714554_4

Своїх колег, працівників Управління надання адміністративних послуг Надвірнянської міської ради привітала з ювілеєм та професійним святом – Днем адміністратора центру надання адмінпослуг – його очільниця Мар`яна Мацько і побажала вдячних відвідувачів, легких та цікавих буднів, нових звершень і міцного здоров`я. «Впевнені, що ваша наполеглива праця приведе Україну до процвітання, а її народ – до щасливого життя!».

За сумлінну працю і вагомий особистий внесок у сферу надання адмінпослуг та високий професіоналізм нагороджено адміністратора відділу реєстраційних послуг УНАП міської ради Надію Коваль Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У колектив Управління завітав голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович: «Із часу заснування ЦНАПу Ви постійно вдосконалювали систему надання адміністративних послуг, скорочували терміни та спрощували процедуру їх надання, переводили окремі послуги в електронний формат. У цей день прийміть щиру вдячність за сумлінну працю під час військового стану та всього Вашого робочого процесу, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків. Бажаю всьому колективу міцного здоров’я, миру, перемоги, добробуту, безупинного руху до успіхів, впевненості у майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення!».

УНАП нині не тільки надає швидкі та якісні послуги жителям громади, а й працює на фронті турботи: зустрічав першу хвилю переселенців, реєстрував їх, розселяв по сім`ях та закладах міста і району, приймав гуманітарні вантажі та видавав різноманітну допомогу потребуючим, його працівники іноді працювали навіть без вихідних.

Успішного вам розвитку та швидкого повернення у мирне життя!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!