Газета по-надвірнянськи
 

Обговорили хід підготовки до опалювального сезону тощо

23 вересня 2022, 12:36 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 495 переглядів

В осінньо-зимовий період Надвірнянщина буде забезпечена необхідною кількістю енергоресурсів. Про це на засіданні оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території району повідомив начальник РВА Володимир Пасько.

За його словами, опалювальний сезон в умовах російської агресії буде одним із найважчих. Район для його стабільного проходження створює необхідний резерв матеріально-технічних засобів, альтернативних видів палива для безперебійної роботи критичної інфраструктури. Особливу увагу керівництво районної військової адміністрації акцентує на забезпеченні твердим паливом сімей військовозобов’язаних.

На сьогодні у Надвірнянщині проживають майже 15 тисяч 267 осіб, які вимушено залишили рідні домівки через російські військові дії. Усі вони розміщені, їм надають усі види послуг – як соціальні, так і побутові, а також забезпечують продуктами харчування, проблемних питань наразі немає.

Обговорили питання освітнього процесу в умовах війни. Навчальний процес триває, заняття відбуваються у змішаному форматі. У школах належно облаштовані укриття. Із 82 закладів загальної і дошкільної освіти у нашому районі зараз працюють 80. Два заклади не працюють, бо один із них це – дитячий садочок, який не пристосований до того, щоб там перебували дітки, бо стара будівля, а семеро вихованців перевели в інший садок. Другий заклад – Волосівський ліцей працює у режимі офлайн тому, що там вирішують питання про розташування укриття. Всі інші заклади працюють у нормальному режимі. Зараз законодавець дозволяє вибирати форму навчання на батьківських зборах та комітетах. Ті школи, які проголосували за очне навчання, працюють в очному режимі. Є чітко розписаний алгоритм дій. Під час сигналу повітряної тривоги діти переходять у спеціальні місця укриття й освітній процес зупиняється, уточнив голова РВА.

У Надвірнянському районі посилили внутрішню охорону державних лісових господарств.

Володимир Пасько подякував учасникам засідання за роботу у важкий для країни час. Не втрачаймо і ми, у тилу, нашої войовничості та жаги. Лише в єдності здолаємо окупанта.

Інф. Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!