Газета по-надвірнянськи
 

Пнівська «Скеля»– переможець благодійного турніру з футболу

9 вересня 2022, 11:19 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 203 переглядів

На високому рівні у Пасічнянській громаді 4 вересня відбувся благодійний турнір із футболу на підтримку ЗСУ, присвячений Дню пам’яті захисників України. Спортивний захід, благородною метою якого став збір коштів воїнам Збройних Сил України та популяризація футболу в громаді, проходив у Пасічній та Пньові за участі шести футбольних клубів: ФК «Бистриця», ФК «Горгани», ФК «Розсіч», ФК «Скеля», ФК «Фортуна» Пасічнянської та ФК «Лісоруб» Поляницької територіальних громад, яких поділили на дві групи, по три команди в кожній.

305260367_530459969080463_8

За результатами шести двотаймових матчів групових турнірів, які розпочинались хвилиною мовчання за загиблими захисниками України, право змагатися за третє місце отримали ФК «Лісоруб» (група «А») та ФК «Горгани» (група «В»), а в фінал гри увійшли: з групи «А» – ФК «Бистриця», а з групи «В» – ФК «Скеля».

Переконливу перемогу здобула футбольна команда «Скеля» із с. Пнів, 2-е місце – у футболістів пасічнянської «Бистриці», а 3-є – у команди «Лісоруб» із Бистриці Поляницької громади.

Команду-переможець та команди-призери організатори спортивного турніру нагородили Почесними кубками, які представники команд отримали від Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди. Сільський голова привітав переможців та відзначив, що спортивні традиції громади потрібно підтримувати навіть під час війни та вдосконалювати свої вміння і навички. Тому подібні спортивні турніри з великою кількістю учасників проводитимуть у Пасічнянській громаді й надалі.

Андрій Гунда вручив індивідуальні нагороди: «Кращий гравець» – футболіст Пнівської «Скелі» Іван Госедло, «Кращий воротар» – гравець Бистрицького «Лісоруба» Євген Котик та «Кращий бомбардир» – Вадим Клим’юк із Пасічнянської «Бистриці», повідомила Пасічнянська ТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!