Газета по-надвірнянськи
 

Шановні акціонери, працівники і ветерани ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»!

9 вересня 2022, 12:01 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 4,247 переглядів

Цьогорічне професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості мають дві характерні відмітини. Перша з них вельми приємна: нашому підприємству виповнюється 120-а річниця з дня заснування Надвірнянського нафтопереробного заводу. І в цій даті, мов у згустку творчої, працелюбної і роками перевіреної життєстверджуючої енергії та ініціативи, відбилися трудові здобутки династій надвірнянських нафтопереробників, сила і внесок інженерно-технічної думки, соціально-економічні та культурно-побутові зміни у Надвірній і районі завдяки заводчанському колективу.

Друга відмітина позначена воєнним моментом, коли вся Україна, її героїчні Збройні Сили, волонтери, прості небайдужі люди своєю працею, трудовими і бойовими буднями наближають Перемогу над російським агресором. І в цьому прагненні та реальності є також внесок нашого підприємства.

Незважаючи на труднощі й економічні проблеми у нашій державі, сподіваємося, що завдяки єдності помислів та колективному бажанню плідно і натхненно працювати для розбудови і розвитку нафтогазопереробного комплексу нашої країни зуміємо зробити все, щоб кращим став завтрашній день, а на нашій рідній зболеній землі запанував мир, у нафтовій галузі господарювання – нарощення показників переробки вуглеводнів.

Бажаємо, щоб у такий нелегкій праці Вас супроводжували щастя, радість, оптимізм, успіх, невичерпна енергія, у рідних домівках – достаток, злагода і взаєморозуміння.

Сердечно вітаємо всіх, котрі віддали свою працю і найкращі роки життя у минулому та трудяться сьогодні, з професійним святом!

 З повагою

Ігор ЮРКЕВИЧ,

голова правління ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Ігор СКОРУПСЬКИЙ,

голова комітету профспілки ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!