Газета по-надвірнянськи
 

Шановні працівники і ветерани державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство»!

9 вересня 2022, 11:49 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 4,301 переглядів

Щороку у третю неділю вересня в Україні лісівники відзначають День працівника лісу. Це професійне свято фахівців лісового господарства, людей, які своєю працею і турботою сприяють збереженню та примноженню лісових багатств, та людей, котрі просто люблять природу, а ліс є сенсом їхнього життя.

Вітаємо-з-Днем-працівника-л

Багато мудрих цитат та афоризмів складено про ліс і це – справедливо тому, що у житті людини значення лісу та роль, яку відіграє лісове господарство для економіки держави, переоцінити важко.

Незважаючи на складні реалії сьогодення воєнного стану в Україні, наше державне підприємство «Надвірнянське лісове господарство» проводить лісогосподарські заходи згідно із плановими завданнями та сумлінно підтримує економічно-господарську ситуацію у державі, сплачуючи необхідні відрахування і податки, поповнюючи бюджети відповідних рівнів. Зокрема, успішно провели весняну лісокультурну кампанію: на 34-гектарній площі висадили майже 140 тисяч штук сіянців головних лісоутворюючих деревних порід. Активно проводимо підготовку до осінньої висадки лісових культур на площі понад 20 га.

20190422_115516

Члени Пнівського шкільного лісництва допомагають висаджувати лісові культури.

У зв’язку з прогнозованою цьогорічною високою врожайністю лісових видів дерев заплановано збільшити удвічі збір лісового насіння, що дозволить створити запаси насіння основних видів деревних порід – Ялини європейської, Ялиці білої, Бука лісового, Дуба звичайного та Явора. Лісозаготівельні роботи проводимо у межах розрахункової лісосіки та планових завдань.

kлісОдин із лісових розсадників для лісовідновлення.

На виконання вимог сьогоднішнього ринкового маркетингу підприємство працює для задоволення запиту покупця, потреб місцевих жителів, зокрема, щодо збільшення заготівлі дров паливних. З початку цього року підприємство реалізувало майже 5,9 тисячі кубометрів паливних дров, або на 60 відсотків більше, ніж торік, та понад 800 кубометрів ділової лісопродукції.

1

Осінні службові обов’язки-клопоти старшого єгера лісгоспу Богдана Гриняджука якраз на часі.

Підприємство забезпечує роботою 250 осіб, регулярно проводить навчання на курсах підвищення кваліфікації.

10 воїнів-працівників нашого підприємства захищають Батьківщину у складі «Єгерського батальйону».

З нагоди відзначення Дня працівника лісу державне підприємство «Надвірнянське лісове господарство» щиро вітає всіх та своїх працівників, наших воїнів-захисників та ветеранів лісового господарства із професійним святом.

Дякуємо Вам за самовіддану працю, мирного неба Вам, здоров’я, терпіння та віри у нашу Перемогу..

З повагою

Ігор ОСТАШУК,

т.в.о. директора ДП «Надвірнянський лісгосп».

Профспілкова організація ДП «Надвірнянський лісгосп».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!