Газета по-надвірнянськи
 

Шановні працівники та ветерани НГВУ «Надвірнанафтогаз»!

9 вересня 2022, 12:04 | Рубрика: Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 4,296 переглядів

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Нафтогазова галузь надзвичайно важлива у розбудові української економіки та суспільства і сприяє його енергетичній безпеці. Це дуже відчутно і є цінним у нинішню пору повномаштабного російського вторгнення на нашу українську землю. Попри виконання економічних та технічних завдань надвірнянські нафтовики вносять вагому частку гуманітарної допомоги для фронту.

Особлива подяка і низький уклін нашим воїнам-нафтовикам – захисникам територіальної цілісності України. Ваш героїзм у боротьбі з російським окупантом високо цінуємо і бажаємо Вам повернутися здоровими і неушкодженими у рідний край та колектив.

Висловлюємо глибоку вдячність робітникам, інженерам, технікам і фахівцям, керівникам структурних підрозділів за професіоналізм, самовідданість і патріотизм. Своєю старанною працею, організованістю і дисципліною, почуттям відповідальності Ви забезпечуєте видобуток нафти і газу, сприяючи наповненню державного та місцевих бюджетів.

Пам’ятаючи заслуги попередніх поколінь, напередодні професійного свята щиро дякуємо нашим ветеранам за тогочасну нелегку роботу, шануємо працю нафтовицьких поколінь Надвірнянщини.

Дорогі нафтовики! Бажаємо нових успіхів у нелегкій праці, міцного здоров’я, благополуччя та радості Вам і Вашим родинам, а також оптимізму і впевненості у реалізації всіх задумів і планів. Нехай Господь береже Вас завжди!

З пошаною

Андрій АНДРІЇВ,

директор Бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ «Укрнафта».

Олександр ДІКАНЬОВ,

голова профспілкового комітету НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Богдан ДУНЕЦЬ,

голова Ради ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!