Газета по-надвірнянськи
 

Змаги із шашок та шахів у Пасічнянській громаді на підтримку ЗСУ

23 вересня 2022, 12:21 | Рубрика: Громадськість, Спорт Версія для друку Версія для друку 4,838 переглядів

У Пасічнянській громаді пройшов шахово-шашковий турнір на підтримку ЗСУ, приурочений Дню фізичної культури і спорту. Змагання відбулись 11 вересня за сприяння управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради у Пнівському сільському будинку культури.

306910335_537296778396782_8

Випробувати себе в дружньому інтелектуальному змаганні виявили бажання шашкісти та шахісти різних вікових категорій. Турнір видався цікавим і напруженим, бо відбувався одночасно у двох напрямках – шаховому та шашковому. Поборолися за перемогу і продемонстрували красиву та цікаву гру в шашки і головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Марія Кузьмич і спортінструктор, тренер з футболу Ігор Зеленюк.

Учасники змагань наполегливо боролися за призові місця на кожній дошці, в кожній партії. Боротьба точилася між шахістами пнівчанином Тарасом Паньківом та жителем м. Лиман Краматорського району Донецької області Олександром Любчинком, який через бойові дії тимчасово проживає у Пасічнянській територіальній громаді.

Справжній інтелектуальний бій на шаховій дошці між цими двома завзятими шахістами точився біля двох годин та завершився чесною перемогою Тараса Паньківа.

Переможцем із шашок став Ігор Обруб’як. Тарас Паньків та Ігор Обруб’як отримали пам’ятні Кубки та Дипломи переможців.

Дипломами другого ступеня удостоєні Богдан Олійник (шашки), Олександр Любчинко (шахмати), а Дипломи третього ступеня – Роман Петрів (шашки) та Ігор Обруб’як (шахи).

Учасники спортивного заходу подякували організаторам турніру за можливість проявити свої інтелектуальні здібності, покращити майстерність та відзначили, що час змагань проведений не лише цікаво, а й з користю, повідомила Пасічнянська громада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!